Тeл.: (067) 633-01-30, (067)524-19-18

Мeрeжa Нaціoнaльнoгo Aвтoдилeрa «Бoгдaн-Aвтo Xoлдинг» є oднією з нaйбільш рoзгaлужeниx в Укрaїні, щo дoзвoляє нaдaвaти клієнтaм пoвний кoмплeкс пoслуг з прoдaжу тa сeрвіснoгo oбслугoвувaння aвтoмoбілів Hyundai нa рівні кращих європейських і світових стандартів. Компанія OOO «Хюндай Мотор Україна» — офіційний імпортер автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні.
 
Адреса: м. Дніпро, проспект Слобожанський, 125
При складанні рейтингу до уваги приймається кількість скарг читачів, яка демонструє ступінь задоволеності власників та вказує на можливі типові дефекти. Auto Bild складає рейтинг якості та надійності провідних автомобільних брендів з 2001 року. Зрештою, Auto Bild оцінює період та обсяг гарантій на нові автомобілі від виробників Одним з ключових елементів оцінки є задоволеність клієнтів. Цьогоріч задоволеність клієнтів оцінювалась в ході опитування 8575 автовласників,яке проводить інститут дослідження суспільної думки Forsa. В остаточному рейтингу враховуються показники ресурсних випробувань протяжністю 100 000 км з власної бази даних Auto Bild, а також результати цехових випробувань. Журнал оцінює усі відкличні кампанії та виправлення автомобілів на протязі року, а також результати звіту Бюро технічного контролю Німеччини, яке відповідає за встановлену законодавством загальну перевірку транспортних засобів.
Перше місце у рейтингу якості Auto Bild — це яскрава демонстрація досвіду та технологічного рівня Hyundai Motor, яка підкреслює наші успіхи у прагненні стати до 2020 року провідним азіатським брендом в Європі», — коментує Томас Шмід, технічний директор Hyundai Motor Europe. «Якість —  це ключовий елемент стратегії бренду Hyundai.
До цього автомобілі Hyundai визнавалися найкращими в рейтингу якості та надійності Auto Bild у 2010 и 2011 роках. Ця перемога в одному з найпрестижніших конкурсів в автомобільній галузі – третя в активі компанії за останні сім років. Журнал Auto Bild щорічно проводить оцінювання якості та надійності автомобілів, відштовхуючись від відгуків та опитувань клієнтів, а також орієнтуючись на комплексне тестування автомобілів. Hyundai Motor впевнено посів перший рядок рейтингу якості журналу Auto Bild 2016 року.
Факс.: (0562) 355-111
Перейти на сторінку автосалону
В Auto Bild відмічають: «Hyundai може по праву пишатися підвищенням якості за останні кілька років. Експерти журналу були приємно вражені результатами моделей Hyundai в ресурсних випробуваннях. Загальний бал Hyundai Motor у рейтингу Auto Bild складає 2,14 з 5. Hyundai Motor завоювала перше місце тричі за сім років, піднявшись на дві позиції з третього місця рейтингу минулого року. Виходячи з результатів ресурсних випробувань, які тривають у Німеччині й понині, Hyundai i30 —  не поодинокий приклад. Hyundai i30 подолав більш ніж 100 000 км з оцінкою «1» та став найкращим автомобілем в ресурсних випробуваннях за всю історію рейтингів Auto Bild. Відмінна робота, Hyundai!» — так відгукнулися про перемогу компанії представники команди випробувачів. «Це серйозний успіх. Позитивний імідж автомобілів компанії підтверджується результатами моделей i10 и Tucson, які здолали по 30 000 км без жодної несправності».
Автосалон Дніпро Автоцентр
Час роботи: с 9.00-19.00 (с 9.00-19.00 (сб-вс: 09.00-15.00)
E-mail: litvinenko@dnepr.uaholding.com.ua
WEB: dp.bogdanauto.com.ua