PEUGEOT Нoвий 301 Сeдaн

Випрoбуйтe пoтужний, eлeгaнтний і тexнoлoгічний aвтoмoбіль для щoдeнниx пoдoрoжeй.

НOВE ПOКOЛІННЯ ДИЗAЙНУ

Вирaзні кoнтури, у пoєднaнні з сучaсними стильними рішeннями від PEUGEOT, eлeгaнтнo фoрмують вишукaний oбрaз нoвoгo сeдaну PEUGEOT 301, який пoєднує міцність, прoстoрість тa динaмічність.

 

PEUGEOT 301 є втілeнням oстaнніx стилістичниx рішeнь брeнду зaвдяки сучaснoму тa пoтужнoму дизaйну.

EЛEГAНТНІСТЬ ТA XAРAКТEР

Нoвий PEUGEOT 301 є втілeнням oстaнніx стилістичниx рішeнь брeнду. Йoгo потужний та сучасний дизайн виражений у вертикальній радіаторній решітці та передніх фарах, які ідеально підкреслюють елегантний образ автомобіля. Він має фірмове освітлювальне обладнання, включно з передніми ходовими вогнями та задніми фарами у формі слідів від кігтів лева. Це підсилює хай-тек характер PEUGEOT 301.

ВИШУКАНИЙ ІНТЕР'ЄР

Коли ви відчиняєте двері нового PEUGEOT 301, то опиняєтеся в салоні сучасного седану з новою футуристичною панеллю приладів. Сідайте за кермо в ергономічне та зручне водійське крісло. Завдяки новому дизайну та великому 7-ми дюймовому сенсорному екрану на центральній панелі. PEUGEOT 301 є втіленням вдалого поєднання елегантності та гармонії.

КОЛЕСА

Нові колісні диски PEUGEOT 301 доступні в розмірах 15'' або 16''. Ви також можете обрати між сталевими або литими дисками.

 

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ

Насолоджуйтесь сучасною технологією Mirror Screen Triple Play яка забезпечує підключення вашого смартфона до систем автомобіля. Це інноваційне рішення на ринку додає вишуканості оздобленню нового PEUGEOT 301. Просторий багажник є перевагою автомобіля, адже має один із найбільших об'ємів місткості в категорії.

ЗАЛИШАЙТЕСЬ НА ЗВ'ЯЗКУ

 

Смарт-можливості нового PEUGEOT 301 сконцентровані навколо великого 7-ми дюймового сенсорного екрану. Він надзвичайно зручний завдяки використанню новітніх технологій. Екран відображає для водія вид із камери заднього виду та дані системи 3D-навігації. Він також дублює інтерфейси додатків MirrorLink®, Android Auto®та Apple CarplayTM зі смартфонів, які підтримують Mirror Screen Triple Play. Це система є інноваційною для даного сегменту ринка.

ЩОДЕННА ЕФЕКТИВНІСТЬ

 

Новий функціональний PEUGEOT 301 забезпечує високий рівень технологій активної та пасивної безпеки навіть у базовій комплектації.

Для підсилення вражень від кермування у вашому розпорядженні VTi-двигун об'ємом 1.6 л і потужністю 115 кінських сил а також нова 6-ступінчата коробка перемикання передач.

 

Ця нова коробка перемикання передач, створена спільно з компанією Aisin та має назву EAT6 (Ефективна Автоматична Трансмісія). Її технологія Quickshift забезпечує задоволення від водіння завдяки швидкому та плавному перемиканню передач. Це також дозволяє забезпечити мінімальний рівень CO2  у відпрацьованих газах за допомогою  зниженого внутрішнього тертя та використання закритого механізму зчеплення для попередження прослизання.

Рівень CO2    у відпрацьованих газах становить 168 г/км при використанні 6-ти ступеневої автоматичної коробки перемикання передачeed EAT6.

ДИНАМІЧНІ ПОКАЗНИКИ

 

Динамічність нового седану PEUGEOT 301 гарантує комфорт та високий рівень потужності на будь-якій дорозі.

КОМФОРТНИЙ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ

В зручному та вишуканому салоні функціонального PEUGEOT 301, можуть комфортно розміститися водій і 4 пасажири.

Багажник автомобіля, який є одним із найбільших серед конкурентів на ринку, можна збільшити з 506 дм3 до 1 332 дм3 одним простим рухом завдяки регульованим заднім сидінням. Їх можна налаштовувати в конфігураціях 1/3 та 2/3.

 

БЕЗПЕКА

 

Новий PEUGEOT 301 відповідає всім очікуванням водіїв навіть у найскладніших умовах для кермування. Волога дорога, спека або холод: у новому седані PEUGEOT 301 ви та ваші пасажири завжди відчуватимете комфорт та безпеку.

Функціональний PEUGEOT 301 гарантує високий рівень безпеки. Вже у стандартній комплектації автомобіль обладнано системам ABS і ESP та системою екстреного гальмування. Автомобіль обладнаний чотирма подушками безпеки (передньою та боковими), а пасажири на задньому сидінні забезпечені трьохконтактними ременями безпеки. Задні сидіння також обладнані спеціальними конструкціями IsoFix для дітей.
Показать еще
(17)

Автосалон АИС Автоцентр Днeпр

Адрес: г. Днепр, ул. Наб. Победы, 20

Тел.: (056) 756-94-00, 756-94-01

Время работы: Пн-пт: 9.00-19.00 (сб.: 09.00-17.00; вс.: 10.00-15.00)

E-mail: autocentr-dnepr@ais.com.ua

WEB: www.peugeot-ais.dp.ua

Перейти на страницу автосалона

Перейти на страницу автосервиса