Renault прeдстaвляє висoкoклaсний мікрoaвтoбус TRAFIC SpaceClass нa 9 місць для пeрeвeзeння клієнтів тa привaтнoгo кoристувaння.

Renault Trafic SpaceClass дeбютує нa Кaннськoму кінoфeстивaлі, як трaнспoртний зaсіб для пeрeвeзeння гoстeй тa знaмeнитoстeй.

Кaнни, Фрaнція

Нa 70-му Міжнaрoднoму Кaннськoму кінoфeстивaлі дeбютує цілкoм oнoвлeний aвтoмoбіль Renault TRAFIC SpaceClass.

Renault пoзиціoнує TRAFIC SpaceClass сeрeд мікрoaвтoбусів високого класу. TRAFIC SpaceClass — синонім простору та комфорту.

 

«TRAFIC SpaceClass — цілком новий автомобіль, що задовольняє потреби клієнтів, забезпечуючи найкращі у своєму класі комфорт і зручність керування. Ми обрали Каннський кінофестиваль для дебюту, щоб показати, наскільки цей автомобіль може бути ефективним для трансферу VIP-персон та бізнесменів з аеропорту та назад», — заявив Ашвані Ґупта (Ashwani Gupta), перший віце-президент та голова відділення легких комерційних автомобілів Renault-Nissan.

TRAFIC SpaceClass на 9 місць є найпросторішим і найкомфортнішим у своєму класі. Завдяки модульним поворотним сидінням другого та третього рядів доступно більше 50 конфігурацій інтер’єру, що є унікальним в даному сегменті авто. Для найбільшого комфорту кожного пасажира вікна затемнені, а салон обладнано регульованим кондиціонером й індивідуальними світлодіодними лампами для читання та оздоблено шкірою ексклюзивної якості (в залежності від версії).

Версія Signature Pack автомобіля TRAFIC SpaceClass може трансформуватися в мобільний офіс завдяки поворотними сидіннями та складному столику у центрі салону, який містить багато відділень для зберігання речей. Всі версії авто обладнано розетками на 220 вольт та USB роз'ємами для зарядження портативних комп’ютерів і електронних приладів.

Панель приладів має безліч практичних і характерних деталей, в тому числі оздоблене шкірою кермо, безліч відділень для зберігання речей, а також хромові та глянцеві вставки. Авто може бути обладнано навігаційною системою MediaNav Evolution з 7-дюймовим екраном або системою R-Link Evolution на базі Android Auto, а також камерою заднього виду (в залежності від версії).

Зовні TRAFIC SpaceClass легко відрізнити завдяки плавним лініям кузова, хромованій решітці та пофарбованим бамперам, логотипам SpaceClass на передніх крилах, ексклюзивному кольору Comet Grey (Сіра комета), численним глянцевим деталям та 17-дюймовим колесам з ефектом діамантового напилення (в залежності від версії).

TRAFIC SpaceClass націлений на професійних клієнтів, але приділяє неабияку увагу комфорту всіх без винятку пасажирів, незалежно від тривалості поїздки. Авто особливо підходить для компаній і готелів, що забезпечують трансфери від вокзалів і аеропортів. Новий висококласний мікроавтобус ідеально підходить для пасажирських перевезень таксі та незалежних перевізників. TRAFIC SpaceClass також підійде для приватного користування, наприклад, сім'ям, які надають перевагу просторому салону і модульності.

Показать еще
(1)

На основні європейські ринки TRAFIC SpaceClass надійде у вересні 2017 року.

Автосалон Рено Центр Дніпропетровськ

Адрес: г. Днепр, Запорожское шоссе, 25а

Тел.: (056) 790-37-57

Время работы: с 9.00 до 19.00

E-mail: salon@single.dp.ua

WEB: renault.dp.ua

Перейти на страницу автосалона